Ju lutem prisni
Thumb

HIGHTEC SYNT HC ECO-FO SAE 5W-20

vajra


Vaj i bazuar në teknologjinë sintetike HC, premium, shumëshkallës, vaj me viskozitet të ulët për motorët e benzinës me dhe pa turbocharger sipas specifikimeve të prodhuesit.


Art. Nr. — 20206

Kualiteti i ketij produkti eshte ekuivalent me EEC standarded
ACEA C5
API SN
Ford WSS-M2C948-B
Jaguar Land Rover STJLR.03.5004
ACEA A1/B1

Përmbajtja Paleta (copë) Paketimi (copë)
1000L11
200L21
60L121
20L301
5L1404
4L1804
1L60012