Ju lutem prisni
Thumb

HIGHTEC SYNTH RS SAE 0W-40

vajra


Vaj motorik plotësisht sintetik, me shumë nivele dhe me viskozitet të ulët. Idealisht i përshtatshëm për motorët e benzinës dhe naftës për makinat me dhe pa turbocharger.


Art. Nr. — 20020

Kualiteti i ketij produkti eshte ekuivalent me EEC standarded
ACEA A3/B4
API SN/CF
BMW Longlife-01
MB 229.5
Porsche A40
PSA B71 2296
VW 502 00/505 00
Fiat 9.55535-M2/N2/Z2

Përmbajtja Paleta (copë) Paketimi (copë)
1000L11
200L21
60L121
20L301
5L1404
4L1804
1L60012