Ju lutem prisni
Thumb

HIGHTEC MULTI SYNT DPF SAE 0W-30

vajra


Vaj motori me kosto të ulët të viskozitetit me shumë qëllime sintetike. Ideale për makinat me benzinë dhe naftë me dhe pa turbocharging.


Art. Nr. — 20112

Kodet e aprovuara
VW 504 00/507 00  


Kualiteti i ketij produkti eshte ekuivalent me EEC standarded
ACEA C3
ACEA A3/B4-04

Përmbajtja Paleta (copë) Paketimi (copë)
1000L11
200L21
60L121
20L301
5L1404
4L1804
1L60012